Ціни на нафту онлайн (онлайн графік ціни нафти марки Brent)

Динаміка котирувань нафти он-лайн на сьогодні (ціни нафти онлайн), а також графік в реальному часі, що представлені нижче, дозволяють наочно відстежувати курс цін на нафту марки Брент (Brent) і зміни вартості чорного золота на світових біржах.

Графік Ціни на нафту онлайн

Ціна на нафту марки Брент:

Ціна нафти за барель сьогодні онлайн.

Brent є одним з основних маркерних сортів нафти, що визначає ціни на дві третини усього торговельного обороту нафти в світі, хоча обсяг її видобутку набагато менше, ніж, наприклад, Saudi Arabian. У США маркерним сортом служить WTI.
Brent – еталонна (маркерне) марка (сорт) нафти, що видобувається в Північному морі. Ціна нафти Brent з 1971 року є основою для ціноутворення близько 40 % всіх світових сортів нафти.

Назва сорту нафти походить від однойменного родовища в Північному морі, відкритого в 1970 році. Слово “Brent” утворено від перших літер назв нафтоносних пластів: Broom, Rannoch, Etieve, Ness і Tarbat – BRENT. Суміш Brent класифікується як легка нафта малосірчиста.

Сьогодні ціна на нафту онлайн впливає на весь спектр галузей господарства. Ціна на нафту здатна викликати сильний рух у бік зростання або ж падіння на фондових ринках.

1 bll – 1 барель – одиниця вимірювання об’єму, рівна 158,987 куб. дм.

Не плутайте сорти нафти: WTI і Brent

Два найпопулярніших сорти нафти WTI і Brent, які торгуються на світових біржах: американська WTI (West Texas Intermediate) і північноморська Brent (Brent Blend). Саме за цінами на ці сорти нафти орієнтується весь світ в прогнозах, новинах і т.п. Крім цих сортів є національні сорти нафти різних країн.