10 найдоступніших позашляховиків в Україні

Незважаючи на кризу, українські автомобілісти продовжують вибирати і купувати автомобілі, не винятком є позашляховики, так як попит на них складає близько 30%.
Почнемо з найбільш доступного і, мабуть, найвідомішого для широких мас позашляховика. Це звичайно, Нива або за сучасною номенклатурою LADA 21214, трьохдверний автомобіль з 1,7-літровим бензиновим мотором, перевіреної роками прохідністю і мінімумом умов для комфортного перебування в салоні. Мабуть, подібний автомобіль варто купувати, якщо практично не виїжджаєш на асфальт – приміром, якщо розумієш, що автомобіль буде так чи інакше “вбиватися”, і треба такий, який не шкода. Для тих, кому потрібно більше простору і не підходить трехдверний кузов, то Нива пропонується в п’ятидверному виконанні.

За всіма канонами жанру, слідом за Нивою по дешевизні повинен слідувати звичний УАЗ, але ні, в цьому місяці друге місце займає Great Wall М4. Пропонується передньопривідний паркетник з дорожнім просвітом 185 мм і 1,5-літровим двигуном потужністю 97 к. с. При цьому комплектація китайського автомобіля досить багата і включає в себе кондиціонер, електрорегулювання дзеркал, склопідйомники, гідропідсилювач керма, систему ABS і систему допомоги при гальмуванні. Головне, щоб вся ця “краса” за хорошою ціною прослужила довго і виправдала вигідне співвідношення ціни та якості.

Зміщений на третє місце УАЗ продовжує пропонувати вже більше 40 років перевірену часом, війнами і тисячами кілометрів доріг модель УАЗ-469, під сучасним найменуванням Hunter. Головні переваги цієї моделі – це прохідність і ремонтопридатність. В іншому ж – це спартанський автомобіль для людини, що живе десь далеко від доріг з твердим покриттям.

На четвертому місці влаштувався UAZ 374195 (“швидка допомога”). Даний автомобіль пропоную розглядати як окрему версію, в силу відмінності в кузовах і їх призначення. “Таблетку” (так ще називають мікроавтобус від УАЗ), дуже цінують мисливці та рибалки, а також ті, кому за службовим обов’язком потрібно часто пересуватися по бездоріжжю.

Наступні три місця успішно розділили між собою китайські виробники Great Wall, Chery і Geely. Great Wall пропонує пікап Wingle 5 з 2,4-літровим мотором Мітсубісі і заднім приводом.

Марка Geely являє нещодавно показаний “паркетник” Emgrand X7 з переднім приводом і 2-літровим двигуном.

У свою чергу Chery, також пропонує передньопривідну модель Tiggo, після невеликого оновлення екстер’єру, в передньопривідному виконанні з 1,8 літровим двигуном і “механікою”.

Замикають нашу десятку найбільш дешевих позашляховиків “скандально доступний” Renault Duster, передньопривідний Nissan Juke в мінімальній комплектації, а також Hyundai Tucson попереднього покоління. Всі три моделі пропонуються в мінімальній комплектації з переднім приводом і ручною коробкою передач.

Висновок. З серйозних позашляховиків, які володіють повним приводом і хорошою прохідністю варто відзначити лише УАЗ і Ниву. Всі інші позашляховики просто виготовлені під позашляхову стилістику і з переваг мають об’ємний салон і підвищений дорожній просвіт. ☞ Підписуйтесь на автомобільні новини АвтоМотоКлуб в Google News