Ціни на нафту Брент (онлайн графік ціни нафти марки Brent)

Цінана нафту

Динаміка котирувань нафти он-лайн на сьогодні, а також графік в реальному часі, що представлені нижче, дозволяють наочно відстежувати курс цін на нафту марки Брент (Brent) і зміни вартості чорного золота на світових біржах.

Ціна на нафту марки Брент:

Brent є одним з основних маркерних сортів нафти, що визначає ціни на дві третини усього торговельного обороту нафти в світі, хоча обсяг її видобутку набагато менше, ніж, наприклад, Saudi Arabian. У США маркерним сортом служить WTI.
Brent - еталонна (маркерне) марка (сорт) нафти, що видобувається в Північному морі. Ціна нафти Brent з 1971 року є основою для ціноутворення близько 40 % всіх світових сортів нафти.


Цікаве автомобільне відео:New BMW X3 2018 (cross, SUV)


Назва сорту нафти походить від однойменного родовища в Північному морі, відкритого в 1970 році. Слово "Brent" утворено від перших літер назв нафтоносних пластів: Broom, Rannoch, Etieve, Ness і Tarbat - BRENT. Суміш Brent класифікується як легка нафта малосірчиста.

Сьогодні ціна на нафту впливає на весь спектр галузей господарства. Ціна на нафту здатна викликати сильний рух у бік зростання або ж падіння на фондових ринках.

1 bll - 1 барель - одиниця вимірювання об'єму, рівна 158,987 куб. дм.


Багато автомобільного відео тут:

Цитування матеріалів сайту можливі лише за наявності гіперпосилання на https://automotoclub.info (прямого, та не закритого від індексації ПС). Часткова або повна публікація (передрук) матеріалів розміщених на https://automotoclub.info на інших сайтах без дозволу адміністрації https://automotoclub.info забороняється.
Контакти