Mitsubishi розроблятиме нову модель авто із залученням сторонніх фахівців

Mitsubishi виходить на новий рівень у співпраці з Foxtron для випуску електрокросовера

Mitsubishi активніше покладається на партнерів для прискорення розробки нових моделей автомобілів, що дозволяє отримати новинки у дилерів раніше, ніж зазвичай. У Європі три моделі Renault носять значок Mitsubishi: Colt (Clio), ASX (Captur) і майбутнє повернення Grandis (Symbioz). В той же час у США вже наступного року з’явиться електричний кросовер на базі Nissan Leaf.

Проте Mitsubishi звернулася також до партнера за межами альянсу з Renault і Nissan, щоб прискорити запуск нового електромобіля. Компанія об’єднує зусилля із Foxtron, тайванським автопромом, заснованим лише п’ять років тому. Якщо назва вам не знайома, це спільне підприємство між виробником iPhone Foxconn та найбільшим автовиробником Тайваню – Yulon.

Нову модель, розроблену Foxtron, буде зібрано в Тайвані компанією Yulon для запуску на ринок у другій половині наступного року. Цей електромобіль не стане глобальним, оскільки буде обмеженим для ринків Австралії та Нової Зеландії. Його точна ідентичність поки що не розкрита, але Automotive News наводить слова керівника Foxconn Джуна Секі, що він базується на моделі B.

Електричний кросовер дісталося до рук всесвітньо відомого італійського дизайн-студії Пінінфаріна. Вперше представлений як прототип у жовтні 2022 року, Model B має довжину 169,2 дюйми (4,3 метра), при цьому його колісна база складає щедрі 110 дюймів (2,8 метра). Він має ширину 73,4 дюйми (1,86 метра) і висоту 60,2 дюйми (1,53 метра), роблячи його трохи більшим за Volkswagen ID.3.

Foxtron заявляє про максимальний запас ходу понад 310 миль (500 кілометрів) завдяки батареї ємністю 60 кВт-год, хоча це базується на оптимістичному китайському тестовому циклі CLTC. Інші відомі деталі включають заплановану установку з двома моторами, яка забезпечить повний привід та розгін від 0 до 62 миль на годину (100 км/г) за 3,9 секунди. Також буде доступна більш скромна версія з одним двигуном і заднім приводом, яка розганяється за 6,6 секунди.

Поки що зарано говорити, чи Mitsubishi простіше додасть свій значок на модель B, чи запровадить суттєві дизайнерські зміни. Так чи інакше, це партнерство підкреслює нагальну необхідність японського автовиробника оновлювати продукти, особливо в сегменті електромобілів. Оскільки Mitsubishi не встигає вийти на ринок самостійно, вона звертається до зовнішніх партнерів для прискорення розробки.